Predaj a servis IT zariadení, správa sietí, IT Outsourcing +421 908 662 068

Tvorba PR článkov


Máte webové stránky alebo e-shop? Chcete mať úspešný internetový obchod, ktorý bude vyhľadávačom ponúknutý na predných miestach? Túžite po vysokej návštevnosti? Hnevá Vás, že utrácate peniaze za bannerovú reklamu, ktorú buď aj tak nieje skoro vidieť, privedie na web málo ľudí alebo sú tieto návštevy nekvalitné a hneď Váš web opustia? Potom potrebujete pre svoj web alebo e-shop kvalitný text – PR článok.

Práve tvorba PR článkov je jednou zo služieb, ktoré ponúka naša firma fcomp.eu. Peniaze, ktoré investujete napríklad do bannerovej reklamy majú krátkodobý efekt. Prečo? Pretože garantované zobrazenie sa rýchlo vyčerpá a banner za tisíce Eur navždy zmizne. Chcete ho znova? Musíte znova platiť. PR články zostarnú oproti tomu v jednotlivých rubrikách daného média postupne, ale nikdy nezmiznú natrvalo. Pokiaľ bude dané médium existovať, články budú v archíve vždy nájdené. Druhou výhodou je to, že PR články sú viditeľné aj pre vyhľadávače, takže si ich nájde ktokoľvek, kto bude hľadať kľúčové slová obsiahnuté v článku.

PR článok je zaujímavým marketingovým nástrojom, ktorý dostane Vašu firmu, web alebo e-shop do odborného povedomia či laickej verejnosti. Pomôže skvelo propagovať samozrejme i Váš produkt alebo službu. Napíšme Vám kvalitný PR článok na Vami zadané téma – od bývania cez vzdelávanie, IT, až po cestovanie.

PR články sú vlastne texty, ktoré prinášajú zaujímavé informácie o témach, ktoré čitateľov bavia. To, že článok platíte Vy a je v ňom ukrytých niekoľko odkazov na Vaše stránky im nevadí, ale naopak stúpa informovanosť o Vašej značke. A spolu s informovanosťou aj návštevnosť Vášho webu.

Kedy je najlepšie využiť PR články?

  • Blíži sa hlavná sezóna Vami ponúkanej služby a chcete na seba viac upozorniť
  • Potrebujete budovať informovanosť o Vašej značke a zvýšiť svoju reputáciu
  • Vo svojej ponuke máte novinku a chcete ju propagovať
  • Chcete zvýšiť záujem o Vaše produkty a služby

Skvelý PR článok nevie napísať každý, ale my „firma fcomp.eu“ máme veľa skúseností a vieme čo funguje a práve to má pre Vás ten správny efekt. Napíšeme Vám kvalitný propagačný článok – PR článok na Vami zadané téma, či už to bude odborný článok, firemný článok, praktický článok alebo článok, ktorý môže poradiť, inšpirovať. Vyhovieme Vašim požiadavkám a PR článok Vám pripravíme na mieru.